Rozgrywki sportowe

“RUN LIKE THE WIND” – BIEG CHARYTATYWNY

Termin: 14.06.2022, godz. 9:00

Miejsce: Hotel Narvil

Bieg charytatywny RUN LIKE A WIND podczas Konferencji PSEW w Serocku staje się tradycją.

Drugi dzień PSEW2022 rozpoczynamy o 9:00 przebieżką wzdłuż rzeki Narew o dystansie 5km. Stawiamy na dobrą zabawę, nie zapominając o rywalizacji. Zwycięzca przekaże voucher dla wybranej fundacji na cele charytatywne. Na najlepszych biegaczy czekają medale.

Uczestnikiem biegu może zostać każdy uczestnik konferencji, Ty także! Możesz również śledzić wyścig i kibicować wzdłuż trasy, dopingując swoim faworytom.

Widzimy się na STARCIE drugiego dnia Konferencji PSEW2022

Sponsorzy:

TURNIEJ SIATKÓWKI PLAŻOWEJ

Termin: 13.06.2022, godz 10:00 – faza grupowa

Termin: 14.06.2022, godz 16:00 – finał

Miejsce: boisko przy Hotelu Narvil

Weź udział w turnieju siatkówki plażowej w Serocku. To świetna okazja, by stworzyć swój dream team przez współzawodnictwo i komunikację. Zgłoś się do rozgrywek i poczuj sportowe emocje jak na Olimpiadzie.

Siatkówka plażowa to niezły wycisk dla amatorów sportów letnich. Do rywalizacji na piasku zachęcamy wszystkie firmy chcące zintegrować swoich pracowników tworząc drużyny, wystarczy zostać uczestnikiem Konferencji PSEW2022 i zapisać się na turniej. Drużyny są mieszane, 4-osobowe, złożone z 1 kobiety i 3 mężczyzn. Kapitan drużyny zgłasza wszystkich graczy.

Spotkajmy się na boisku!

Sponsorzy:

TURNIEJ STREETBALL

Termin: 13.06.2022, godz 10:00 – faza grupowa

Termin: 14.06.2022, godz 16:00 – finał

Miejsce: boisko przy Hotelu Narvil

Zapraszamy do udziału w emocjonującym turnieju streetball podczas Konferencji w Serocku. Zgłoś drużynę do rozgrywek 3-osobowych i pokaż na co Cię stać. To doskonała okazja, by zintegrować zespół lub nawiązać nowe przyjaźnie.

Nasze sportowe spotkania zawsze przepełnione są śmiechem i przyjazną atmosferą, a sportowa rywalizacja dodaje adrenaliny. Ruch na świeżym powietrzu w otulinie drzew w Serocku to nie tylko zdrowie, ale także spora dawka energii.

Wystarczy zostać uczestnikiem PSEW2022, by zagrać z nami w streetball.

Sponsorzy: