Rozgrywki sportowe

“RUN LIKE THE WIND” – BIEG CHARYTATYWNY

Termin: 05.06.2024, godz. 9:00

Miejsce: Park Zdrojowy, Świnoujście

Zapraszamy wszystkich fanów biegania do wzięcia udziału w kolejnej już edycji biegu PSEW „RUN LIKE THE WIND”. Drugi dzień PSEW2024 rozpoczynamy o 9:00 przebieżką w malowniczym parku Zdrojowym o dystansie 5km. Stawiamy na dobrą zabawę, nie zapominając o rywalizacji. Zwycięzca przekaże voucher dla wybranej fundacji na cele charytatywne. Na najlepszych biegaczy czekają medale.

Uczestnikiem biegu może zostać każdy uczestnik konferencji, Ty także! Możesz również śledzić wyścig i kibicować wzdłuż trasy, dopingując swoim faworytom.

Widzimy się na STARCIE drugiego dnia Konferencji PSEW2024

TURNIEJ SIATKÓWKI PLAŻOWEJ

Termin:  04.06.2024, godz. 10:00 – 18:00

Miejsce: Plaża Świnoujście

Weź udział w turnieju siatkówki plażowej w Świnoujściu. To świetna okazja, by stworzyć swój dream team przez współzawodnictwo i komunikację. Zgłoś się do rozgrywek i poczuj sportowe emocje jak na Olimpiadzie.

Siatkówka plażowa to niezły wycisk dla amatorów sportów letnich. Do rywalizacji na piasku zachęcamy wszystkie firmy chcące zintegrować swoich pracowników tworząc drużyny, wystarczy zostać uczestnikiem Konferencji PSEW2024 i zapisać się na turniej. Drużyny są mieszane, 4-osobowe, kapitan drużyny zgłasza wszystkich graczy.

Spotkajmy się na boisku!