Wydarzenia towarzyszące

> Ukraińsko – Polski Okrągły Stół

Termin: 13.06.2022, godz. 16:30 – 18:00

Miejsce: Sala Sekwana

Ukraina posiada znaczny niewykorzystany potencjał w zakresie lądowej i morskiej energii wiatrowej, zielonego wodoru, nowej infrastruktury elektroenergetycznej itp. Już dziś wiele międzynarodowych instytucji finansowych, takich jak EBOiR, ogłosiło swoje plany inwestowania w ukraińską gospodarkę. Z kolei Polska, poprzez udział w projektach OZE, mogłaby stać się gwarantem międzynarodowych inwestycji na Ukrainie.

Partner:

> Jak zbudować własne źródło energii odnawialnej? Praktyczne warsztaty Deloitte. Otoczenie regulacyjne. Wyzwania w akcyzie i w podatku od nieruchomości.

Termin: 14.06.2022, godz. 13:30

Miejsce: Sala Sekwana

Serdecznie zapraszamy na warsztat „Jak zbudować własne źródło energii odnawialnej?”, na którym eksperci Deloitte przedstawią jak zmierzyć się z tym wyzwaniem, omówią potencjalne przeciwności, z którymi będą musieli zmierzyć się inwestorzy z branży OZE w przyszłości oraz przedstawią kwestie związane z podatkiem akcyzowym dotyczące produkcji energii elektrycznej z OZE oraz jej dalszej sprzedaży lub zużycia.

Partner:

> Rozwój nowych rynków morskich farm wiatrowych na morzu Bałtyckim – podsumowanie doświadczeń z rynku polskiego.

Termin: 14.06.2022, godz. 15:30

Miejsce: Sala Sekwana

Jak wykorzystać doświadczenia z 12 lat rozwoju rynku i projektów MFW w Polsce w innych krajach bałtyckich? Co warto powtórzyć, a co warto zmienić, żeby jak najszybciej rozpocząć budowę kolejnych MFW na Bałtyku – opowiedzą najbardziej doświadczeni eksperci polskiego rynku.

Partnerzy:

> Iluzja ochrony na farmach wiatrowych

Termin: 15.06.2022, godz. 10:00

Miejsce: Sala Warta

Eksperci Taurus Ochrona przybliżą tematykę zabezpieczenia farm wiatrowych i odpowiedzą na pytania – czy i jak chronić obiekty, na co zwrócić uwagę oraz jakie mogą wystąpić ryzyka na obiekcie.

Partner:

> Jak zaangażować polskie firmy w off-shore?

Termin: 15.06.2022, godz. 9:30

Miejsce: Sala Wisła

Transformacja energetyczna jest szansą na rozwój polskich producentów w obszarze produkcji energii elektrycznej, przesyłu i dystrybucji oraz systemów zarządzania. Jak wykorzystać tę szansę? 

Partner:

> Aspekty podatkowe finansowania projektów OZE w Polsce i podziału zysku

Termin: 15.06.2022, godz. 11:30

Miejsce: Sala Sekwana

Podczas warsztatu zostaną przedstawione praktyczne wskazówki związane z opodatkowaniem inwestycji OZE w Polsce. 

Partner:

> Bioseco BPS – przełomowa technologia ochrony ptaków na farmach wiatrowych

Termin: 15.06.2022, godz. 12:00

Miejsce: Sala Sekwana

W czasie warsztatu zaprezentowana zostanie nie tylko sama technologia Bioseco, ale również dane pokazujące jak jej zastosowanie wpływa na działające farmy wiatrowe.

Partner:

> Mity, uprzedzenia i polityka a powodzenie procesu inwestycyjnego – czyli jak budować akceptację społeczną i publiczną dla elektrowni wiatrowych. Badania, studium przypadku, dyskusja.

Termin: 15.06.2022, godz. 13:00

Miejsce: Sala Warta

Podczas wykładu zostaną przedstawione i omówione wyniki badań socjologicznych zrealizowane w trzech województwach – pomorskim, podkarpackim i lubelskim. Ich celem była diagnoza poziomu wiedzy, przekonań i opinii na temat farm wiatrowych.

> QHSE w morskiej energetyce wiatrowej, czyli jak zyskać przewagę na rynku i wygrywać postępowania zakupowe – zapraszamy na warsztat dla dostawców PGE Baltica i Ørsted

Termin: 15.06.2022, godz. 11:30

Miejsce: Sala Warta

PGE Baltica oraz Ørsted – inwestorzy realizujący projekt Morskiej Farmy Wiatrowej Baltica – w trakcie Konferencji PSEW w Serocku zorganizują praktyczny warsztat dla dostawców i poddostawców zainteresowanych włączeniem się w realizację prowadzanej przez nich największej inwestycji w polskiej części Morza Bałtyckiego.

Partnerzy:

Imprezy towarzyszące

> Garden Party

Termin: 13.06.2022, godz. 19:00

Miejsce: Sala Akwarium

European Energy Polska ma przyjemność bycia gospodarzem tegorocznego Garden Party podczas największej konferencji branży wiatrowej
organizowanej przez PSEW w Serocku.

Serdecznie zapraszamy naszych partnerów i przyjaciół w dniu 13 czerwca 2022 r. o godz 19:00, sala Akwarium.

Do zobaczenia na miejscu!

Partner:

> Gala Dinner

Termin: 14.06.2022, godz. 19:00

Miejsce: Sala Akwarium

ONDE SA ma przyjemność zaprosić Państwa na Galę Dinner oraz ONDE Party, imprezy towarzyszące Konferencji PSEW2022. Będzie to
wspaniała okazja, by w zaszczytnym gronie przedstawicieli branży energetyki wiatrowej spędzić wspaniały wieczór. Wyjątkowa atmosfera oraz otoczenie natury stanowić będą idealną oprawę dla tegorocznej imprezy. Gwarantujemy świetną zabawę, fale energetyzującej muzyki
oraz napoje dodające mocy.

Partner: